Gmina Długołęka uczestnikiem konkursu „Turystyczne odkrycia 2012”

19 stycznia startuje konkurs „Turystyczne Odkrycia 2012” realizowany przez TargiTurystyczneOnline.pl. Laureat konkursu otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 000 PLN m.in., roczne stoisko promocyjne na stronie TargiTurystyczneOnline.pl oraz tysiące wyświetleń reklamy, co pozwoli na prezentację oferty szerokiej grupie odbiorców.
 

Gmina Długołęka do konkursu wytypowała obiekt jakim jest odnowiony Park w Godzieszowej wraz z organizowanymi tam wydarzeniami oraz cykliczną imprezę "Dni Gminy Długołęka". Wyniki konkursu zostaną opublikowane 17 lutego 2012 r. Mamy nadzieję, że zgłoszone przez nas projekty przypadną do gustu Komisji Konkursowej, co przyczyni się do ich promowania nie tylko na arenie lokalnej, ale także w całym kraju.

Dodano: 10 lutego, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.