Gminny Dzień Kobiet

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie panie na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się 5 marca w szkole w Borowej w godz. 14-19.

Jak co roku zadbaliśmy o wiele atrakcji. Zaproponujemy porady stylistki i dietetyczki, zaprosimy na spotkanie z wróżką i specjalistami od zdrowia. Nie zabraknie kosmetyczek, fryzjerek i manicurzystek, które zadbają o wygląd i dobre samopoczucie naszych gości. A to wszystko za darmo!

Poza tym odbędzie się loteria, w której do wygrania będzie wiele bardzo ciekawych nagród. Można zabrać ze sobą swoje pociechy – będzie miał się nimi kto zaopiekować. O tych i innych atrakcjach będziemy pisać szczegółowo na www.facebook.com/wdlugolece. Zachęcamy do włożenia ubrań z czerwonym akcentem. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Dodano: 2 marca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.