Gminny Turniej Siatkówki na Piasku

Lato zbliża się wielkimi krokami, a z latem kojarzy nam się plaża i piłka siatkowa na piasku. Nie musisz jednak wyjeżdzać nad Baltyk, aby wziąć udział w emocjonującym turnieju siatkarskim. Zapraszamy do Szczodrego na Gminny Turniej Siatkówki na Piasku.

Turniej podzielony został na dwa dni. 27 czerwca w parku w Szczodrem odbędą się pierwsze mecze eliminacyjne. Finały zostaną rozegrane 28 czerwca podczas Dni Gminy Długołęka. Każda drużyna może liczyć maksymalnie 8 zawodników, w tym jedną kobietę. Szczegóły znajdują się w regulaminie [pobierzesz go klikając tu]. Na wszystkich uczestników turnieju czekają nagrody!

Aby wziąć udział w turnieju należy do 7 czerwca zgłosić swoją drużynę za pomocą formularza, który można pobrać [klikając tutaj].
Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl

Zgłoś się już dziś i spędź aktywnie weekend z gminą Długołęka!

Dodano: 5 maja, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.