Grzegorz Miecugow w Długołęce

W imieniu Gminnej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie z wieloletnim dziennikarzem, współgospodarzem "Szkła kontaktowego", a także autorem wielu książek  – Grzegorzem Miecugowem.

Wieczór autorski odbędzie się w sali konferencyjnej urzędu gminy – 8 listopada o g. 16:30.

Grzegorz Miecugow swoją telewizyjną przygodę rozpoczął w 1989 roku w TVP, gdzie był prezenterem i wydawcą Wiadomości. W 1997 razem z Tomaszem Lisem współtworzył Fakty w TVN. Prowadził pierwszą polską edycję reality show Big Brother, a także współtworzył kanał informacyjny TVN24. Od stycznia 2005 współprowadzi Szkło kontaktowe, jest również jednym z prowadzących program Gość poranny. 
Pisze felietony z serii „Swoje wiem” do „Dziennika Polskiego”. Jest członkiem Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas. 

Autor książek: 

Inny punkt widzenia (2005)
Inny punkt widzenia. Tom II (2007)
Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu (2007) – z Tomaszem Sianeckim
Przypadek (2010)
Trójka do potęgi (2012)

Dodano: 24 października, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.