Hokeistki z Łoziny mistrzyniami!

Za hokeistkami z UKS Orient II Łozina ostatni turniej w ramach halowych mistrzostw śląska. Tym razem podopieczne trenera Tadeusza Marca nie miały sobie równych. Komplet zdobytych punktów oraz zero straconych bramek dały naszym złotkom zwycięstwo w trzecim turnieju.

To, że hokeistki z Łoziny były w gronie faworytów do zdobycia tytułu wiedział każdy. Ale o takim bilansie bramkowym mógłby pomarzyć sam Pep Guardiola w czasach świetności Barcelony. Podopieczne Tadeusza Marca gromiły każdą drużynę, która próbowała stanąć im na drodze po puchar.

Wynik mówią same za siebie:

UKS ORIENT II ŁOZINA – UKS MUSTANGI MICHAŁKOWICKIE 4 : 0
KKS KOLEJARZ V GLIWICE – UKS ORIENT II ŁOZINA 0 : 8
UKS ORIENT II ŁOZINA – KKS KOLEJARZ I GLIWICE 2 : 0
KKS KOLEJARZ V GLIWICE – UKS ORIENT II ŁOZINA 0 : 7
KKS KOLEJARZ III GLIWICE – UKS ORIENT II ŁOZINA 0 : 6
KKS KOLEJARZ IV GLIWICE – UKS ORIENT II ŁOZINA 0 : 8

Dziewczyny z Łoziny pokazały charakter i waleczność do ostatniego spotkania. Znakomita technika u tak młodych zawodniczek została zauważona i doceniona przez trenerów przeciwnych drużyn, którzy co chwilę gratulowali Tadeuszowi Marcowi tak wyszkolonej kadry. 

Sukces w Siemianowicach Śląskich jest kolejnym dowodem na to, że szkoła w Łozinie ma pod swoim dachem mistrzów sportu. Teraz dodatkowo pod okiem Kazimierza Górskiego możemy być pewni kolejnych sukcesów młodzieży. Trzymamy mocno kciuki!

MISTRZYNIE HALOWYCH MISTRZOSTW ŚLĄSKA 2012/2013 WYSTĄPIŁY W SKŁADZIE:

Justyna Woźnica- kapitan drużyny
Nikola Franieczek- bramkarz
Aleksandra Kucharska
Daria Dolińska
Natalia Dejneka
Julia Kucharska
Julia Rudkiewicz
Natalia Świerczyńska
Anna Donajska
Aleksandra Osowska
Julia Lipiec
Nikola Krawczyk- bramkarz

Trener: Tadeusz Marzec
Prezes: Roman Woźnica

Zdjęcia: Karina Woźnica

Adrian Walczyk 

Dodano: 5 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.