II etap Gminnych Talentów 2015 zakończony

Po miesiącu poszukiwań jury drugiej edycji konkursu Gminne Talenty 2015 wybrało dziesiątkę najlepszych z najlepszych. Wybór nie był łatwy. Na castingi zgłosiło się ponad 30 utalentowanych wokalistów, muzyków, tancerzy i performerów. Każdy z nich pokazał nam czym jest prawdziwa pasja i talent. Na scenie głównej Dni Gminy Długołęka u boku Urszuli i Mroza wystąpić może jedynie dziesiątka finalistów. O nagrodę główną w postaci czeku na 1000 zł zawalczą:

1.       Patrycja Węgrzyn
2.       Piotr Dąbrowski
3.       Paulina Masztalerz
4.       Barbara Wojtczak
5.       Aleksandra Pęcherz
6.       Patrycja Polańska
7.       Piotr Mróz
8.       Konrad Skoczyło
9.       Anna Miroforidu
10.   zespół Anamnezis
 

Występy finałowe zobaczyć możecie na www.faceboook.com/wdlugolece.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznych castingów. Jesteście fantastycznymi, uzdolnionymi ludźmi. Pracujcie nad swoimi talentami, a w przyszłym roku koniecznie spotkajmy się na castingach do III edycji konkursu. Trzymamy za Was wszystkich kciuki!

Przypominamy, że każdy z finalistów ma obowiązek potwierdzenia swojego udziału w finale podczas Dni Gminy Długołęka 28 czerwca 2015 r. w Szczodrem. Potwierdzenie wysłać należy mailowo na adres:
promocja@gmina.dlugoleka.pl. Macie na to czas do 30 kwietnia! Brak zgłoszenia równoznaczne jest z rezygnacją z udziału w konkursie. W takim wypadku do finału zostanie zaproszona osoba z listy rezerwowej.

 

Dodano: 10 kwietnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.