II Gminny Rajd Rowerowy

12 września zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na drugą edycję rajdu rowerowego.

Zapisy rozpoczną się o g. 13 pod budynkiem urzędu gminy, a sam start zaplanowaliśmy na g. 14. W tym roku poprowadzimy Was ulicami Długołęki przez park w Szczodrem, aż do Bykowa. Na trasie rajdu czekać będzie wiele atrakcji. – Zaprosiliśmy panią Katarzynę Lichtenstein, która przygotuje ciekawą i niebanalną podróż w czasie i opowie o naszym zabytkowym parku. W Bykowie natomiast szykujemy wielkie ognisko oraz zabawy podwórkowe rodem z PRL-u – mówi Anna Chomicka z wydziału promocji gminy.
Wszystkie atrakcje będą oczywiście darmowe dla uczestników rajdu. Dzieci spotkają się z policjantami, którzy wytłumaczą, jak poruszać się rowerem po jezdni. Zapewnimy także odblaskowe gadżety dla każdego dziecka. Do zobaczenia!

Regulamin 

Dodano: 7 września, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.