II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Długołęka – Mirków

Dnia 22 października 2011r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirkowie zorganizowany został II Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Długołęka – Pani Iwony Agnieszki Łebek. Turniej zorganizowano w ramach zajęć sportowych prowadzonych na wielofunkcyjnym boisku w Mirkowie w celu realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wf z dwóch współpracujących ze sobą szkół z terenu Gminy Długołęka: SP ze Szczodrego – mgr Przemysław Okarma oraz SP w Mirkowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu – dr Magdalena Krawczyk. Sponsorami turnieju był Urząd Gminy Długołęka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Sklepy "Rzepka".

Zarówno organizatorzy jak i sponsorzy turnieju poprzez aktywność fizyczną pragną kształtować u uczniów prozdrowotny styl życia oraz dbałość o zdrowie.
W turnieju udział wzięły 4 drużyny: SP MIRKÓW, KS ZIELONI SZCZODRE, WKS Śląsk Wrocław oraz KS ŁOZINA.
Drużyna SP z Mirkowa wystąpiła w składzie: A. Drąg, P. Ryło, A. Sznajder, J. Burzyński, J. Drożdż, K. Madeja, D. Cegiełkowski, T. Pietkiewicz, A. Pietrzykowski, J. Mścisz, A. Pietrzykowska, A. Cina. Sędziami turnieju byli: Przemysław i Zdzisław Okarma
W tym roku Puchar Wójta Gminy Długołęka Pani Iwony Agnieszki Łebek trafił w ręce zwycięzcy turnieju – zawodników WKS-u Śląska Wrocław. Na drugim miejscu uplasowała się nasza drużyna – SP z Mirkowa, przegrywając z liderem 0-1. Trzecie miejsce turnieju wywalczyła drużyna KS ZIELONI SZCZODRE wyprzedzając w klasyfikacji końcowej drużynę KS Łozina. Łącznie rozegrano 6 meczy. Najlepszym bramkarzem turnieju została Agata Lewandowska z KS Zieloni Szczodre. Z każdej z drużyn trenerzy/nauczyciele wyłonili wyróżniających się zawodników, którzy zostali nagrodzeni sprzętem sportowym lub dyplomami. Najlepszymi zawodnikami II Turnieju o Puchar Wójta Gminy zostali: Kacper Madeja i Dawid Cegiełkowski (z SP Mirków), Kamil Tatko i Jacek Okarma (z WKS Śląska Wrocław), Kacper Cieślikiewicz (z KS Łozina) oraz Szymon Gusta zawodnik GKS Iskra Pasikurowice , który gościnnie wystąpił w drużynie KS Zieloni Szczodre. Dla SP w Mirkowie bramki strzelili: K. Madeja – 4, J. Drożdż – 2 i D. Cegiełkowski 2.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA II TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA

1. WKS Śląsk WROCŁAW 9 pkt 3:0
2. SP MIRKÓW 6 pkt 8:2
3. KS ZIELONI SZCZODRE 3 pkt 6:5
4. KS ŁOZINA 3 pkt 4:11

WYNIKI II TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA

1. SP MIRKÓW- KS ZIELONI SZCZODRE 3-1
2. KS ŁOZINA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 0-1
3. WKS ŚLĄSK WROCŁAW – SP MIRKÓW 1-0
4. KS ZIELONI SZCZODRE – KS ŁOZINA 5-1
5. SP MIRKÓW – KS ŁOZINA 5-3
6. WKS ŚLĄSK WROCŁAW – KS ZIELONI SZCZODRE 1-0

Dziękujemy sponsorom, absolwentom i wolontariuszom za pomoc w organizacji turnieju, a zawodnikom i trenerowi WKS-u Śląska Wrocław gratulujemy zdobycia I miejsca w  II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Długołęka!
Będziemy na Was czekać w przyszłym roku…
                                                                  
 dr Magdalena Krawczyk, mgr Przemysław Okarma
 

Dodano: 2 listopada, 2011

Komentarze

Komentowanie wyłączone.