III Gminny Dzień Rodziny w parku w Szczodrem

3 czerwca zapraszamy na familijną zabawę w pięknych okolicznościach przyrody – Gminny Dzień Rodziny w parku w Szczodrem. Od godziny 14 na scenie królować będą dzieci, które zaprezentują swoje największe i różnorodne talenty. Poza sceną czekać będą atrakcje dla całych rodzin: Gminny Turniej Rodzin, do którego możecie zapisać się nawet dziś – formularz
zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajduje się poniżej tekstu oraz  gra terenowa, która w  ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością.

Rozpocznie się ona o godz 14, a zapisy odbędą w dniu imprezy. Szykujemy dla uczestników wspaniały, wojskowy spektakl. Najmłodsi będą mogli poznać samego marszałka Piłsudskiego. Zachęcamy, aby w tym roku dzieci przebrały się w stroje związane z klimatem naszej imprezy. Mogą w tym dniu pełnić rolę żołnierzy i żołnierek, przybrać barwy moro lub barwy naszej flagi. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z oferty handlowej, więc jeśli ktoś zapomni o zakupie prezentu z okazji Dnia Dziecka będzie mógł tonaprawić. Nie zabraknie parku rozrywki, strefy gastronomicznej oraz popcornu i kina letniego. Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy w stylu wojskowym. Do zobaczenia w Szczodrem!

http://www.gaz-system.pl/

Regulamin i FORMULARZ – III Gminny Turniej Rodzin

Regulamin gry terenowej

Dodano: 29 maja, 2018

Komentarze

Komentowanie wyłączone.