Informacja dla przedsiębiorców

Na wniosek wójta Wojciecha Błońskiego, Rada Gminy Długołęka podjęła  w dniu 25 marca 2021 r. uchwałę Nr XXIX/340/21 w sprawie zwolnienia i zwrotu opłaty wniesionej przez przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży na terenie gminy Długołęka za rok 2021.

Zwolnienie z opłaty rocznej będzie stanowić jeden z elementów, prowadzonej przez Gminę Długołęka, polityki wsparcia dla przedsiębiorców najbardziej dotkniętych negatywnymi skutkami ekonomicznymi epidemii. Pomoc dotyczy wyłącznie przedsiębiorców prowadzących punkty gastronomiczne, czyli sprzedających napoje alkoholowe przeznaczone do spożycia w miejscu sprzedaży.

 

 

Dodano: 19 kwietnia, 2021

Komentarze

Komentowanie wyłączone.