Informacje dla podatników

Zachęcamy podatników do zapoznania się z informacjami Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu.

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu  przekazuje dwie informacje dla podatników w związku z komunikatem Ministerstwa Finansów w celu właściwego stosowania przepisów rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 13 stycznia 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie towarów i usług, dla których obniża się stawkę podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania stawek obniżonych (Dz. U. poz. 98), a także z zamieszczeniem na stronie internetowej www.finanse.mf.gov.pl broszury informacyjnej pt.: „Zasady odliczania podatku od towarów i usług przez podatników prowadzących działalność o charakterze mieszanym, z uwzględnieniem zmian wprowadzonych od 1 stycznia 2016 r.” Informacja Informacja_VAT

Dodano: 26 lutego, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.