Jarmark Bożonarodzeniowy w GOK-u

Święta zbliżają się wielkimi krokami.Temperatura na dworze każdego dnia spada coraz niżej i niżej, ulice pokrywa gęsty, biały puch, a sklepy rozświetlają świąteczne ozdoby. Święta dało się również wyczuć w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie odbył się dzisiaj tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy. Poza kiermaszem ozdób świątecznych goście mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach florystycznych Kazimiery Wilczyńskiej oraz wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek z zespołem "Ondraszki". Wisienką na torcie było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą pocztówkę świąteczną. Zwycięzcą została siedmioletnia Marta Hnatów. Wielkie brawa dla wszystkich pracowników GOK, a w szczególności dla nowego dyrektora Pawła Kamińskiego, który zadebiutował w naszej gminie jako organizator imprezy kulturalnej! Po dzisiejszym jarmarku na usta ciśnie się jedno – "coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…" 

Dodano: 8 grudnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.