Jubileuszowe XV Dni Gminy Długołęka

W tym roku Dni Gminy Długołęka odbędą się w sobotę. Impreza ma swój jubileusz i z tej okazji zabawa będzie dłuższa. 25 czerwca spotkamy się już po raz piętnasty!

Największe muzyczne gwiazdy, mnóstwo atrakcji dla dzieci, bogata oferta handlowa, pyszne jedzenie i wyjątkowa atmosfera, to składowe corocznych Dni Gminy Długołęka. Zapewniamy, że tych atutów nie zabraknie i w tym roku. Wyjątkowo będzie jeszcze z jednego powodu – jubileuszu 15-lecia gminnego wydarzenia.

Imprezowy rozkład jazdy

25 czerwca w sobotę zapraszamy na całodniową imprezę pełną wrażeń i muzyki na najwyższym poziomie. Dni gminy w parku w Szczodrem rozpoczną się o godz. 14.45 i potrwają do godz. 2 w nocy. – To ukłon w stronę tych, którzy chętnie biorą udział w potańcówkach przy muzyce na żywo. Tym razem będzie można pobawić się znacznie dłużej a na drugi dzień odpocząć – mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek. Już tradycyjnie swoje pięć minut będą mieli finaliści konkursu „Gminne Talenty”. Na scenie zaprezentuje się dziesięciu wykonawców, którzy powalczą o głosy publiczności i jurorów a tym samym o nagrodę główną – czek na tysiąc złotych i szansę nagrania teledysku. Będą to: Martyna Kowalska, duet Laura i Mateusz, trio Patrycja, Mariola i Justyna, duet Paula i Natalka, Natalia Wrzos, NocEbo+, Dominik Dziubek, Michał Juszczyk, Thunder Strike i Karol Rajter. Szykuje nam się naprawdę dobry koncert. Na scenie będą miały okazję pokazać się też najlepsze drużyny II Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej na Piasku, do którego eliminacje odbyły się 18 czerwca na boisku w parku w Szczodrem. Przyjadą do nas jak zwykle gwiazdy muzyczne na topie. W tym roku będą to Sound’n’Grace oraz Bajm. – Pierwszy zespół wystąpi o godz. 17, a na Beatę Kozidrak i jej grupę będziemy musieli poczekać do godz. 21 – zapowiada wójt. – Jesteśmy pewni, że będą to koncerty na najwyższym poziomie, pełne energii i przebojów – dodaje. W rolę konferansjera wcieli się aktor Maciej Musiał. Pamiętaliśmy również o najmłodszych, którzy będą mieli do dyspozycji wesołe miasteczko, animacje i słodkie przysmaki. Drogie dzieci, jesteście bardzo ważnymi uczestnikami dni gminy!

Loteriowy zawrót głowy

25 czerwca również będziemy zbierać datki na dożywianie dzieci z Rwandy. Każdy, kto wesprze szczytną akcję „Długołęka dla Rwandy”, będzie miał szansę wygrania atrakcyjnych nagród, których losowanie odbędzie się wieczorem. Sponsorzy jak zwykle nas nie zawiedli, dzięki czemu w loterii będzie można zdobyć vouchery na auto na weekend z pełnym bakiem paliwa od Toyoty Dobrygowski, zestawy profesjonalnych narzędzi od sklepu Mechaniczna Śliwka, bony na zabiegi kosmetyczne do Instytutu Sentido czy zestawy profesjonalnych kosmetyków Clarena i Oriflame. Głównym sponsorem XV Dni Gminy Długołęka jest firma Drewnex z Piecowic. Kulminacyjnym punktem programu będzie imponujący pokaz pirotechniczny z niespodzianką, który odbędzie się o godz. 22.30. – Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy. Robimy wszystko, żeby ten dzień był wyjątkowy i spełnił oczekiwania najbardziej wymagających – mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek.

SPONSORZY:

Katarzyna Głuchowska Polimer
Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka
Bank Spółdzielczy w Oleśnicy
Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Ireneusz Bors
Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM
Nawrot
Vatt Invest
Budmel korty, boiska sportowe Tadeusz Molus
JAMP
Park Domaszczyn
Eko-Wod
Leroy Merlin

sponsor główny LOGO FIRMY

Podczas XV Dni Gminy Długołęka nie może zabraknąć wesołego miasteczka z super karuzelami i innymi atrakcjami. Będzie ono z nami przez całą sobotę, ale tak szybko nie wyjedzie. Z wszystkiego co oferuje, będzie można skorzystać również w niedzielę w godz. 13-20. Zapraszamy 25 i 26 czerwca do parku w Szczodrem!

W tym dniu będzie kursować bezpłatna ciuchcia, która zrobi siedem kursów, tworząc pętlę. Ciuchcia będzie wyruszać o pełnych godzinach z parku w Szczodrem: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00 i 19:00.

Kurs I – Park w Szczodrem – Długołęka Kościół – Długołęka Urząd Gminy
Kurs II – Park w Szczodrem – Domaszczyn Kościół – Pruszowice Kościół
Kurs III – Park w Szczodrem – Długołęka Kościół – Długołęka Urząd Gminy
Kurs IV – Park w Szczodrem – Domaszczyn Kościół – Pruszowice Kościół
Kurs V – Park w Szczodrem – Długołęka Kościół – Długołęka Urząd Gminy
Kurs VI – Park w Szczodrem – Domaszczyn Kościół – Pruszowice Kościół
Kurs VII – Park w Szczodrem – Długołęka Kościół – Długołęka Urząd Gminy

 

Dodano: 21 czerwca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.