Jutro Wilczycka w Kiełczowie wyłączona z ruchu

27 listopada od godz. 17 cały odcinek przebudowywanej ul. Wilczyckiej zostanie wyłączony z ruchu na potrzebę prac awaryjnych dla zadania pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 1917D, tj. ul. Wilczyckiej w Kiełczowie i ul. Wrocławskiej w Wilczycach oraz nr 1922D, tj. ul. Rzecznej w Kiełczowie, gm. Długołęka w podziale na etapy. Etap I Rozbudowa ul. Wilczyckiej na odcinku od ul. Rzecznej do ul. Wrocławskiej”.

Planowana data zakończenia prac oraz wznowienia ruchu – 28 listopada, godz. 8. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
☎️ W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:
👉 kierownik robót sanitarnych Michał Nowicki – tel. 881 077 391
👉 inżynier budowy Dominika Szponar – tel. 538 613 099
Dodano: 26 listopada, 2020

Komentarze

Komentowanie wyłączone.