Kocerty Ziemi Wrocławskiej

W najbliższą niedzielę w kościele pw. św. Brata Alberta w Mirkowie odbędzie się drugi koncert tegorocznej edycji Koncertów Ziemi Wrocławskiej. Początek o godz. 19 – serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.

– Tegoroczny repertuar już tradycyjnie określamy mianem Kalejdoskopu Muzycznego. Dzięki niezwykłej różnorodności stylistycznej koncertów każdy odnajdzie w nich coś interesującego dla siebie. Taka jest bowiem idea projektu. Nie kierujemy go do zawężonej grupy koneserów muzycznych, ale do szerokiego grona odbiorców – mówi Bogdan Tabisz, koordynator projektu Koncertów Ziemi Wrocławskiej.

Koncert w Mirkowie będzie powrotem do tradycyjnego nurtu muzyki organowej. W kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Monika Krahforst.

Adrian Walczyk

Dodano: 25 września, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.