Kompleksowe Badania Ruchu

Zachęcamy do wzięcia udziału w Kompleksowych Badaniach Ruchu we Wrocławiu i gminach sąsiednich.

Im więcej osób z naszej gminy wypełni ankietę, tym bardziej wiarygodne będą wyniki badań dostarczające informacji o tym skąd-dokąd, czym i jak podróżuje oraz jaka jest opinia mieszkańców na wybrane tematy dotyczące różnych sposobów przemieszczenia się.

 

Udział w badaniu można wziąć poprzez wypełnienie ankiety internetowej znajdującej się pod adresem: https://wroclaw-kbr2018.pl/ankieta/

Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmuje tylko kilka minut.

Istnieje możliwość pobrania aplikacji „KBR Wrocław”, która jest alternatywną metodą przeprowadzenia badań ankietowych. Można w niej również wypełnić ankietę oraz rejestrować podróże w sposób automatyczny – po zainstalowaniu i udostępnieniu swoich danych lokalizacyjnych GPS. Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia mobilne wyposażone w system operacyjny Android i jest możliwa do pobrania w sklepie Google Play. Wkrótce będzie dostępna w systemie operacyjnym iOS w Apple Store.

Osoby, które wypełnią ankietę internetową oraz zainstalują i podadzą w aplikacji swój adres mailowy wezmą udział w konkursie, w którym można wygrać atrakcyjną nagrodę jaką jest hulajnoga elektryczna!

Pomiary i ankiety w ramach Kompleksowych Badań Ruchu 2018 we Wrocławiu i otoczeniu będą odbywać się do 22 czerwca br.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie internetowej: https://wroclaw-kbr2018.pl/

Zachęcamy do wypełniania!

Im więcej wypełnionych ankiet z naszej gminy, tym większy wpływ na komfort podróży w naszej okolicy.

Dodano: 15 czerwca, 2018

Komentarze

Komentowanie wyłączone.