Koncepcja dróg w Długołęce

Szanowni Mieszkańcy Długołęka
Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 15.04.2015r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy dróg w Długołęce (ul. Jarzębinowej, Świerkowej oraz Sosnowej), zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami (przede wszystkim w zakresie wskazanych wjazdów oraz wejść na Państwa posesje), a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 30.04.2015r:
Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter Urzędu Gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

Do pobrania:
Strona tytułowa.pdf
Opis.pdf
RYS 1.1 PLAN SYTUACYJNY.pdf
PLAN SYTUACYJNY-1.2_rev1.pdf
PLAN SYTUACYJNY-1.3_rev1.pdf
RYS 2 PRZEKROJ.pdf

Dodano: 16 kwietnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.