Koncepcja projektowa dróg w Kiełczowie

Szanowni Mieszkańcy Kiełczowa
Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 23.10.2014r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy dróg w Kiełczowie (ul. Leśnej, ul. Północnej, ul. Letniej, odcinek ul. Wiosennej, sięgacze ul. Ogrodowej), zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami (przede wszystkim w zakresie wskazanych wjazdów oraz wejść na Państwa posesje), a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 07.11.2014r.:
Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter urzędu gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

Do pobrania:
Opis techniczny przebudowa ulic Leśnej, Północnej, Letniej, Wiosennej
rys nr 1 orientacja
rys nr 2.1 plan sytuacyjny ul. Północnej
rys nr 2.2 plan sytuacyjny sięgacza ul. Leśnej
rys nr 2.3 plan sytuacyjny ul. Letniej
rys nr 2.4 plan sytuacyjny odcinka ul. Wiosennej
rys nr 2.5 plan sytuacyjny sięgacza ul. Ogrodowej
rys nr 2.6 plan sytuacyjny odcinka ul. Ogrodowej
rys nr 2.7 plan sytuacyjny ul. Leśnej
rys nr 3 przekroje konstrukcyjne

Dodano: 27 października, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.