Koncepcja projektowa dróg w Kiełczowie

Szanowni Mieszkańcy Kiełczowa

Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 24.10.2014r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy dróg w Kiełczowie (ul. Bławatna, ul. Sportowa), zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami (przede wszystkim w zakresie wskazanych wjazdów oraz wejść na Państwa posesje), a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 07.11.2014r.:
Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter urzędu gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

Do pobrania:
Strona tytułowa Koncepcja
Opis
Przekrój
Plan sytuacyjny 1.1
Plan sytuacyjny 1.2
Plan sytuacyjny 1.3

Dodano: 27 października, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.