Koncepcja projektowa dróg w Kiełczowie

Szanowni Mieszkańcy Kiełczowa
Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 23.10.2014r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy dróg w Kiełczowie (ul. Wiosennej wraz z sięgaczem, ul. Różanej, ul. Ładnej, ul. Wiśniowej, ul. Modrzewiowej), zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami (przede wszystkim w zakresie wskazanych wjazdów oraz wejść na Państwa posesje), a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 07.11.2014r.:
Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter urzędu gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

Do pobrania:
Opis techniczny koncepcja przebudowy ulic  Modrzewiowej, Ładnej, Różanej, Wiosennej, Wiśniowej
rys nr 1 orientacja
rys nr 2.1 plan sytuacyjny odcinka ul. Wiosennej
rys nr 2.2 plan sytuacyjny sięgacza ul. Wiosennej
rys nr 2.3 plan sytuacyjny ul. Różanej
rys nr 2.4 plan sytuacyjny ul. Ładnej
rys nr 2.5 plan sytuacyjny ul. Wiśniowej
rys nr 2.6 Plan sytuacyjny ul. Modrzewiowej wraz z sięgaczami
rys nr 3 przekroje konstrukcyjne

Dodano: 27 października, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.