Koncert poezji śpiewanej

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert poezji śpiewanej w kościele pw. św. Michała Archanioła w Długołęce. Koncert odbędzie się w ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej pod patronatem wójta gminy Iwony Agnieszki Łebek. 

Muzyczną gwiazdą będzie Lesja ze swoim autorskim projektem "Incognito". Wraz z nią wystąpią dwaj doskonali muzycy – Aleksander Jastrząb oraz Adam Dziewałtowski-Gintowt . Lesja specjalizuje się w muzyce folkowej. – Najbliższą memu sercu jest kultura i muzyka Ukrainy. Są tam moje korzenie i mam tę melodię we krwi. Dlatego śpiewam te pieśni w których mnie wychowano z wiarą w ich moc i siłę przetrwania – mówi artystka.  Początek koncertu – godz. 16. Wstęp wolny

Dodano: 11 września, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.