Konferencja – podsumowanie efektów wdrażania PROW 2007-2013

          Dnia 02 grudnia br. we Wrocławiu odbyła się konferencja podsumowująca efekty dotychczasowego wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz prezentująca kształt PROW na lata 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem działań powierzonych do wdrażania przez samorządy województw.  
           Podczas konferencji wręczono wyróżnienia i nagrody laureatom etapu regionalnego konkursu „Przyjazna Wieś” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. Gmina Długołęka otrzymała dyplom za zgłoszenie projektu pn.: „Odnowa i zagospodarowanie zabytkowego parku w Godzieszowej” dofinansowanego ze środków PROW 2007-2013 w roku 2011.

           Także młodzież z terenu naszej gminy zaznaczyła swoją obecność podczas spotkania. W trakcie podsumowania konkursu „Rysuję PROW 2007-2013” wyróżnienie za pracę plastyczną odebrała Sara Sągol uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długołęce (kl. IV B). Gratulujemy! W kolejnych latach zachęcamy szkoły do udziału w podobnych konkursach.


Sara Sągol ZS-P w Długołęce kl. IV

Dodano: 5 grudnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.