Konferencja pt. „Nasza Europa, Nasze Partnerstwo, Nasza Przyszłość”

2 czerwca br, w ramach projektu „Długołęka –Velen spojrzenie Partnerów na przyszłość Europy” odbyła się konferencja pt. „Nasza Europa, Nasze Partnerstwo, Nasza Przyszłość”.

Projekt jest finansowany w ramach programu „Europa dla obywateli”. Celem konferencji było pobudzenie różnych form zaangażowania społecznego poprzez włączenie obywateli do dyskusji o przyszłości Europy. Spotkanie składało się z dwóch paneli. Pierwszy panel dotyczył Naszej Europy i Naszego Partnerstwa natomiast drugi panel dotyczył Naszej Przyszłości. Drugi panel miał charakter debaty. Na konferencji byli obecni przedstawiciele delegacji z Velen, przedstawiciele władz gminy Długołęka, przedstawiciele jednostek organizacyjnych gminy Długołęka oraz mieszkańcy naszej gminy. Podczas debaty wykreowały się nowe pomysły na dalszą współpracę miasta Velen i naszej gminy. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z prezentacją, która była przedstawiona podczas konferencji oraz obejrzeć galerię zdjęć.

logo4

 

 

Prezentacja do pobrania (*.pdf)

Dodano: 7 czerwca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.