Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2013

Ogólnokrajowy konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" po raz jedenasty

Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski.
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy ogłaszają kolejną XI edycję konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą.

Współorganizatorami konkursu są Agencja Nieruchomości Rolnych, która prowadzi eliminacje dla odrębnej kategorii zakładów rolnych oraz inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w rolnictwie.
Zdobywca I miejsca w kraju i tytułu najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego wśród producentów prowadzących indywidualną produkcję rolniczą otrzyma główną nagrodę rzeczową ufundowaną przez Prezesa KRUS, którym corocznie jest ciągnik rolniczy.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszenia dostępne są w Oddziale Regionalnym i Placówkach Terenowych w Placówkach Terenowych KRUS oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 08 marca 2013r.
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie serdecznie zapraszamy.

Dodano: 18 stycznia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.