Konkurs fotograficzny z okazji 25-lecia samorządu w Polsce

27 maja obchodzić będziemy jubileusz 25-lecia powstania samorządu w Polsce. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Moja rodzina, moje życie, moja gmina – 25 LAT SAMORZĄDU W POLSCE". W tym czasie w Polsce zaszły tak ogromne zmiany ustrojowe, które nie mogły odbić bez echa w naszym codziennym życiu. Spróbuj uchwycić w formie zdjęcia zmiany jakie zaszły na terenie gminy oraz zmiany, które zauważyłeś w swoim życiu codziennym. Wypełnij formularz zgłoszeniowy [tutaj] i wyślij go razem ze zdjęciem w formie pliku jpg na adres promocja@gmina.dlugoleka.pl. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną zapezentowane podczas wystawy, której otwarcie będzie miało miejsce 27 maja w urzędzie gminy. Na zwycięzcę konkursu czeka atrakcyjna nagroda finansowa. Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich mieszkańców gminy.

Regulamin konkursu dostępny jest na http://dlugoleka.bip.net.pl/?a=5004

Dodano: 7 maja, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.