KONKURS!! Kompostujesz? Pochwal się!

Pozbywasz się odpadów ogrodowych w ekologiczny sposób? Zaprezentuj swój kompostownik i zostań „Gminnym Mistrzem Kompostowania”. Aby wziąć udział w konkursie należy do 14 lipca br. przesłać fotografie kompostownika wraz z kartą zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres urzędu gminy (liczy się data wpływu), złożyć osobiście w biurze podawczym lub wysłać na adres k.orlowska-warga@gmina.dlugoleka.pl. Oceniane będą wartości estetyczne i funkcjonalne kompostownika. Do wygrania jest m.in. zestaw produktów przyspieszających rozkład substancji organicznych firmy BIOPON oraz kompostownik firmy EKOBAT.

Gminny-Mistrz-Kompostowania

karta_zgłoszeniowa_do_udziału_w_konkursie

Regulamin-konkursu-Gminny-Mistrz-Kompostowania

Dodano: 30 maja, 2017

Komentarze

Komentowanie wyłączone.