Konkursy internetowe

Konkursy internetowe stały się ostatnio bardzo popularne. Polegają one zazwyczaj na głosowaniu internautów poprzez kliknięcie odpowiedniego okienka przy kandydacie. W ten sposób mamy możliwość wybrania najlepszego wójta, radnego czy gminy. Bez zaangażowania społeczności, szanse na zwycięstwo są praktycznie zerowe. Dziś stoimy przed szansą na zwycięstwo w dwóch równoległych konkursach.

Pierwszy polega na wybraniu najlepszego wójta Dolnego Śląska. Każdy użytkownik z jednego adresu IP może oddać maksymalnie 5 głosów. Pierwotnie organizator poinformował, że plebiscyt potrwa do 2 listopada, co zmobilizowało nas do działania, które w efekcie dało nami pewne pierwsze miejsce. Niestety okazało się, że konkurs został wydłużony do 2 grudnia, dlatego bardzo liczymy na państwa wsparcie. Wystarczy przy porannej kawie wejść na stronę http://dolnyslask.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1596757,wybieramy-najlepszego-i-najgorszego-wojta-dolnego-slaska-glosowanie-iwona-lebek-dlugoleka,galeria,3759629,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=ae031ed53e04c8f7340d79badc997c81 i oddać 5 głosów na naszą panią wójt. Przy okazji można zagłosować również na najlepszych radnych w gminie.

Drugi konkurs zachęca atrakcyjną nagrodą w postaci 200 tys. zł dla zwycięskiej gminy do wykorzystania na promocją w tytułach prasowych wydawnictwa Presspublica. W tym wypadku wystarczy wejść na stronę: http://www.rp.pl/temat/944776.html, oddać swój głos na gminę Długołęka i potwierdzić maila, który zostanie odesłany na skrzynkę. Termin typowania upływa 15 listopada.
Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo w dwóch konkursach, ale zależy to w głównej mierze od nas wszystkich. Bez zaangażowania możemy się jedynie przyglądać jak, wygląda rywalizacja wśród innych gmin. Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców gminy o wsparcie i przekazywanie informacji dalej.

Dodano: 6 listopada, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.