Konwent Sołtysów Ziemi Dolnośląskiej

W dniu 12.03.2012 r. Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wraz z Wicewojewodą Ewą Mańkowską uhonorowali sołtysów z naszego regionu za ich pracę, zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej oraz wykazywaną inicjatywę.

Tadeusz Mazur na dożynkach gminnych w BukowinieW gronie sołtysów, którzy odebrali podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia oraz dyplomy z gratulacjami z rąk Wojewody Dolnośląskiego, znaleźli się Pan Tadeusz Mazur – sołtys wsi Bukowina (na fot. po lewej z Wójtem Gminy Długołęka podczas dożynek gminnych w Bukowinie) oraz Pan Henryk Miziniak – sołtys wsi Godzieszowa (fot. u dołu podczas otwarcia parku w Godzieszowej). Sołtysi zostali zgłoszeni do konkursu na podstawie wniosków przygotowanych przez Urząd Gminy Długołęka, w których opisane zostały ich zasługi i osiągnięcia na rzecz lokalnej społeczności.

Wojewoda podkreślił, iż praca wszystkich uczestników wczorajszego spotkania zasługuje na szczególną pochwałę i wszystkim należy się wielkie uznanie.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować obu Panom sołtysom i życzyć im dalszego tak skutecznego działania oraz wielu nowych pomysłów i energii do realizacji inicjatyw sołeckich.

 

Dodano: 14 marca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.