Kurs zakładania i prowadzenia fundacji i stowarzyszeń

Zapraszamy do kolejnej rejestracji uczestników szkoleń i doradztwa w ramach projektu „Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw”.

Najbliższe zajęcia dla mieszkańców naszej gminy to „Kurs zakładania i prowadzenia fundacji i stowarzyszeń”. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji i odesłanie do dnia 27 sierpnia na adres mailowy p.duszenko@gmina.dlugoleka.pl lub złożenie dokumentu na biurze podawczym w urzędzie Gminy. Wraz z Fundacją Manufaktura Inicjatyw proponujemy szereg innych szkoleń, od Państwa zależy, ile osób zbierzemy i jaką tematyką zajmiemy się w pierwszej kolejności, szczegóły w załączonej aplikacji.

Rejestracja uczestników_szkolenia i doradztwo_Dlugoleka

Dodano: 19 sierpnia, 2019

Komentarze

Komentowanie wyłączone.