Kwiaty ozdobią naszą gminę

W maju rozpoczynamy akcję sadzenia kwiatów w naszej gminie. Dołącz do nas – wspólnymi siłami nadamy naszym miejscowościom wiosennych kolorów. Dla pierwszych 50 osób czeka niespodzianka.

Akcja sadzenia zostanie przeprowadzona 17 i 24 maja. W  każdej miejscowości zostały już wytypowane (przy udziale chętnych sołtysów, radnych i mieszkańców) miejsca, w których odbędą się nasadzenia. Wcześniej trzeba będzie jednak odpowiednio przygotować grunt – wyrównać teren, usunąć zalegające gałęzie i wymienić ziemię. – Już dziś gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji. Poprzez nasadzenia chcemy zintegrować naszych mieszkańców. Kwiaty będą wizytówkami wsi i mam nadzieję, że lokalne społeczności będą się o nie troszczyć – mówi inicjator akcji Iwona Agnieszka Łebek. Nasadzenia będą się odbywać pod okiem profesjonalistów, którzy pomogą mieszkańcom uzyskać spektakularny efekt. Dla pierwszych pięćdziesięciu osób, które potwierdzą swój udział w akcji czekają prezenty. Zapisy przyjmujemy do 5 maja u p. Katarzyny Hełmeckiej w wydziale remontów i inwestycji (pokój nr 15). – Bardzo liczę na zaangażowanie mieszkańców. Dla najaktywniejszych przygotuję specjalną niespodziankę – zachęca wójt gminy.

Dodano: 15 kwietnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.