Laskarki z Łoziny ze srebrnym medalem!

 
Hokeistki UKS Orient II Łozina znów w czołówce polskich drużyn. Podopieczne Tadeusza Marca zajęły drugie miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Tarnowskich Górach. 

W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które uzyskały prawo do reprezentowania swojego województwa na arenie ogólnopolskiej. Hokeistki z Łoziny zagrały w jednej grupie z drużynami ze Śląska: KKS Kolejarz I Gliwice oraz z KS MOSiR Cieszyn. Podopieczne Marca wygrały oba mecze eliminacyjne nie tracąc ani jednej bramki. W finale czekała druga drużyna z Gliwic, która była zdecydowanym faworytem rozgrywek. Mimo ambitnej i zaciętej walki laskarki z Łoziny musiały uznać wyższość rywalek, które wygrały pewnie 3:0. Drużyna UKS ORIENT II Łozina drugi raz z rządu zdobyła wicemistrzostwo Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w hokeju na trawie.

Srebrne medalistki MMM 2014 z UKS Orient II Łozina wystąpiły w składzie:
1. Justyna Woźnica- kapitan
2.Wiktoria Szymczak- bramkarz
3. Aleksandra Kucharska
4. Nikola Franieczek
5. Daria Dolińska
6. Kinga Stasiak
7.Karolina Wypart
8.Anita Płachta
9.Małgorzata Szponarska
10.Julia Rudkiewicz
11.Natalia Dejneka
12. Paulina Salamaga
13.Nikola Dubik
14.Nikola Kaszewska
15.Dona Brodziak
16.Kamila Gac
17.Wawrzyniak Patrycja

Adrian Walczyk


Dodano: 4 listopada, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.