Lista rankingowa przyjętych do Projektu „Dolnośląskie Żłobki II”

Szanowni Państwo, Rodzice/Opiekunowie dzieci. W dniu 11 stycznia 2021 komisja rekrutacyjna zakończyła weryfikację dokumentów kandydatów  zakwalifikowanych do Projektu „Dolnośląskie Żłobki II”, realizowanego w Gminnym Żłobku w Kiełczowie.

Ogłoszona została LISTA RANKINGOWA uczestników przyjętych do Projektu „Dolnośląskie Żłobki II”.

Przyjęto 150 Rodziców/Opiekunów prawnych dzieci,  którzy zadeklarowali chęć korzystania z usług żłobka od stycznia i lutego 2021 r. (w zależności od kategorii rankingowej).

Liczba wniosków złożonych kategorii rankingowej A i B1 była wyższa niż liczba dostępnych miejsc, dlatego do Projektu zakwalifikowani zostali kandydaci w oparciu o zasady pkt. §4 pkt. 12 Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w Projekcie „DOLNOŚLĄSKIE ŻŁOBKI II.

Kandydaci, którzy aktualnie nie zostali zakwalifikowani, mają status „OCZEKUJĄCY” i przechodzą na listę rezerwową . W związku z powyższym, nie ma potrzeby składania nowego wniosku. Kandydaci na swoim koncie w systemie rekrutacji otrzymają informację o aktualnej pozycji na liście rezerwowej. Aby sprawdzić numer na liście rezerwowej należy zalogować się na swoje konto w systemie rekrutacyjnym.

Na bieżąco, w przypadku wolnych miejsc w Projekcie „Dolnośląskie Żłobki II”, zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca. Dyrektor żłobka będzie kontaktował się z osobami zakwalifikowanymi w ramach rekrutacji uzupełniającej.

Dodatkowo podajemy Państwu tzw. progi punktowe oraz wiek najmłodszego dziecka z wymaganym limitem punktów koniecznym do kwalifikacji do Projektu Dolnośląskie Żłobki II.

LISTA RANKINGOWA

TABELA wolne miejsca

 

Dodano: 11 stycznia, 2021

Komentarze

Komentowanie wyłączone.