Łozina z medalem

W miniony weekend w Siemianowicach Śląskich odbył się finałowy turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w hokeju na trawie dziewcząt urodzonych w 1998 r. i młodszych. Reprezentantki naszej gminy z klubu UKS Orient II Łozina pod wodzą trenera Tadeusza Marca zajęły trzecie miejsce. W turnieju udział wzięły drużyny z trzech województw: dolnośląskiego, opolskiego
i śląskiego, które wchodzą w skład strefy południowej rozgrywek hokeja na trawie. Są to jedne
z najważniejszych zawodów tej dyscypliny, dlatego naszym dziewczynom należą się ogromne brawa, tym większe, że podczas mistrzostw straciły zaledwie jedną bramkę, zdobywając przy tym aż 15! Brawo dziewczyny, dziękujemy za reprezentowanie naszych barw gminnych.

Mecze grupowe:

UKS Mustangi : UKS ORIENT II  1:0 
UKS ORIENT II : UKS Kometa     9:0

Mecz o 3 miejsce
UKS ORIENT II ŁOZINA : KKS POLONIA WROCŁAW      6:0

TABELA KOŃCOWA FINAŁU MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 2012

KKS KOLEJARZ GLIWICE
UKS MUSTANGI MICHAŁKOWICKIE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
UKS ORIENT II ŁOZINA
KKS POLONIA WROCŁAW
ULKS DWÓJKA NYSA
UKS KOMETA GLIWICE
Informacje z wynikami zostały nadesłane przez prezesa klubu, pana Romana Woźnicę.

Dodano: 18 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.