Małżeństwa z wieloletnim stażem w Brzeziej Łące

26 maja 2012 r. z inicjatywy sołtysa wsi Brzezia Łąka – Pani Elżbiety Świerczyńskiej odbyła się wyjątkowa uroczystość zorganizowana dla dziewięciu par, które obchodziły rocznice wieloletniego pożycia małżeńskiego. Szczęśliwe pary wraz z swoimi rodzinami – dziećmi, wnukami i prawnukami zostały zaproszone do świetlicy w Brzezie Łące, gdzie czekał na nie wspaniały tort przygotowany przez lokalnego cukiernika, muzyka oraz symboliczna lampka szampana. W tym dniu parom towarzyszyła również Wójt Gminy Długołęka – pani Iwona Agnieszka Łebek, która złożyła małżeństwom piękne życzenia podkreślając, że są oni wspaniałym wzorem zwłaszcza dla młodych ludzi. Pani Wójt wręczyła również parom pamiątkowe dyplomy oraz interesujące albumy. Jedna z par ze względu na kondycję fizyczną nie mogła pojawić się na uroczystości dlatego też Pani Wójt wraz z Panią Sołtys odwiedziły ją w domu, gdzie czekało na nie bardzo miłe przyjęcie. Wszystkim parom raz jeszcze serdecznie gratulujemy, życząc przede wszystkim zdrowia i radości z wspólnie przeżytych dni.


 

Dodano: 29 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.