Marcin Meller kolejnym gościem w Długołęce

W listopadzie Długołękę odwiedził jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w kraju Grzegorz Miecugow – współgospodarz „Szkła kontaktowego”. Na początku grudnia do gminy przyjedzie jego telewizyjny kolega Marcin Meller ze swoją książką „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe”.

W gminie Długołęka spotkaniaz e znanymi i lubianymi stały się tradycją. Wcześniej urząd odwiedzali m.in. Tadeusz Ross, Jacek Fedorowicz, czy Maria Czubaszek. Organizatorem spotkań jest Gminna Biblioteka Publiczna pod kierownictwem Ewy Bubień. Ich głównym założeniem jest promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców. Goście odwiedzający Długołękę to najczęściej autorzy wielu interesujących książek. W trakcie spotkań mieszkańcy mają możliwość porozmawiania z nimi na żywo oraz nabycia książki z autografem. Najbliższy wieczór autorski zaplanowany jest na 4 grudnia. Gościem urzędu gminy będzie znany dziennikarz i publicysta Marcin Meller , który wraz z małżonką przedstawi kulisy swojej niezwykłej podróży do Gruzji. 

Spotkanie z Marcinem Mellerem, 4 grudnia (godz.17), Urząd Gminy Długołęka

Adrian Walczyk

Dodano: 22 listopada, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.