Michał Ogórek spotkanie autorskie

 Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce miała zaszczyt gościć znanego dziennikarza, publicystę i krytyka filmowego Michała Ogórka. Spotkanie odbyło się 7 grudnia br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Długołęce.

 
Autor znany z łamów Gazety Wyborczej oraz cyklu programów telewizyjnych o PRL-u emitowanych przez stację Kino Polska odpowiadał na liczne i bardzo różnorodne pytania zgromadzonej publiczności; wspominał swoje pierwsze kroki w zawodzie dziennikarza "Przeglądu Technicznego", problemy z ówczesną cenzurą a także przygodę z telewizją, w której prowadził talk show "Joker".
 

 Swoboda i ogromne poczucie humoru sprawiły, że blisko dwugodzinne spotkanie upłynęło błyskawicznie i było niezwykle ciekawe.
Dodano: 12 grudnia, 2011

Komentarze

Komentowanie wyłączone.