Mistrzyni z Pruszowic

Osiemnastoletnia Kamila Pasternak z Pruszowic jako jedyna Polka otrzymała nominację do Europejskiej Unii Judo. Jest właścicielką brązowego medalu w Pucharze Europy Kadetów w Teplicach i Bielsku-Białej oraz srebrnego medalu na Mistrzostwach Europy Kadetów U18 w Tallinnie. Ale to tylko niektóre sukcesy Kamili. Ich lista jest znacznie dłuższa – można powiedzieć, że imponująca, zważywszy na jej młody wiek. Nic dziwnego, że mówi się o niej „nadzieja polskiego judo”. Kamila trenuje od dziesięciu lat. Jest zawodniczką MKS Juvenia Wrocław. 23 kwietnia, z rąk prezydenta Wrocławia, otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe w 2014 r. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy o dziewczynie z Pruszowic, która ciężką pracą i talentem sięga po coraz ważniejsze trofea i tytuły.Dodano: 28 kwietnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.