MŁODZI NA RYNKU PRACY

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu serdecznie zaprasza Przedsiębiorców, Pracodawców oraz Osoby bezrobotne do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, „Młodzi na rynku pracy", które odbędzie się w dniu 22 maja 2015 roku od godziny 09.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu, ul. Gliniana 20-22 (budynek „B", sala konferencyjna)

Podczas spotkania zostaną omówione usługi i instrumenty wsparcia w tym: dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szkolenie na wniosek osoby uprawnionej oraz dla Przedsiębiorców zainteresowanych zatrudnieniem bezrobotnych przy wsparciu Urzędu w ramach organizacji staży.

Szczególnie gorąco zapraszamy osoby bezrobotne do 30-go roku życia planujące rozpocząć działalność gospodarczą na wykład przedstawiciela Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna, który wyjaśni wszystkim zainteresowanym zagadnienia podatkowe związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia pod adresem: konsultacje@pup-wroclaw.pl

Dodano: 15 maja, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.