Młodzi piłkarze z Łoziny grali na stadionie „Legii” Warszawa!!!

Obiekty piłkarskie „Legii” Warszawa w dniu 30 maja 2012 r. gościły finalistów ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej „Adidas Football Challenge 2012”. Uczestnikami finału w kategorii wiekowej U15 byli zawodnicy z KS Łozina, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli 10 miejsce, mając za przeciwników między innymi „Hetmana” Białystok, „Górnika” Zabrze, „Wartę” Poznań, „Football Dreams” Gliwice.

Udział w turnieju finałowym poprzedzony był zwycięstwem w turnieju eliminacyjnym, który odbył się w dniu 29 kwietnia 2012 r. na obiektach piłkarskich Hotelu „Gem” we Wrocławiu. Przeciwnikami piłkarzy z Łoziny byli zawodnicy: „Lechii” Dzierżoniów, „Ślęzy” Wrocław, UKP Zielona Góra, „Football Dreams” Gliwice i „Parasola” Wrocław.
Najlepszym bramkarzem wrocławskiego turnieju uznany został Maciej Snarski z Łoziny.
Drużyna KS Łozina na turnieju „Adidas Football Challenge 2012” grała w składzie: Maciej Snarski, Grzegorz Rudkiewicz, Kamil Kobyłecki, Michał Dejneka, Adrian Lipka, Mariusz Kowalski, Eryk Kamiński, Grzegorz Kazimierowicz, Dawid Kyrcz, Łukasz Rejak. Opiekunem i trenem był Pan Wojciech Lewandowski.

Specjalista ds. sportu

Marian Pyzałka
 

 

Dodano: 13 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.