Modernizacja Roku 2011 – wyróżnienia

Miło jest nam poinformować, iż w kwietniu wszystkie cztery zgłoszone przez Gminę Długołęka obiekty budowlane: Wyremontowany budynek Apteki i Praktyki Lekarza Rodzinnego w Kiełczowie, Wyremontowana Świetlica w Jaksonowicach, Zrewitalizowany Park Szczodre praz Centrum Wsi w Kiełczówku – zostały wyróżnione przez Kapitułę Konkursu Modernizacja Roku 2011.

Modernizacja Roku to konkurs, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w roku 2011 wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

Dodano: 30 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.