Nabór na szkolenie „Stosowanie środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy”

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego ogłasza nabór na dwudniowe szkolenie „Stosowanie środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy”, które odbędzie się w dniach 5.03.-6.03.2012r. oraz 12.03.-13.03.2012r. w Urzędzie Gminy Długołęka. Zaświadczenie z ukończenia szkolenia ważne jest 5 lat!

Posiadanie takiego zaświadczenia uprawnia rolników do wykonywania zabiegów przy użyciu środków ochrony roślin w produkcji rolnej i leśnictwie, a także nabywania środków ochrony roślin zaliczanych do bardzo toksycznych i toksycznych dla człowieka.

Nieprzestrzeganie obowiązków w zakresie stosowania środków ochrony roślin, w tym brak ważnego zaświadczenia, może skutkować nałożeniem sankcji finansowych przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Zachęcamy więc Państwa do wzięcia udziału w nowym cyklu szkoleń z tego zakresu, uwzględniający nowe przepisy w zakresie ochrony roślin.

 

Zgłoszenie prosimy kierować do p. Katarzyny Janickiej pod nr tel. 515 151 934

Do pobrania

Dodano: 22 lutego, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.