Nabór na zajęcia muzyczne w Gminnym Ośrodku Kultury

Muzyka towarzyszy człowiekowi od początku jego istnienia. Czyni ludzkie życie piękniejszym, pomaga w smutku i radości, w pracy i w rozrywce; potrafi prowokować, zachwycać, zdumiewać i wzruszać. Jest ponadkulturowa. Jednoczy społeczności bez względu na rodzaj języka, czy kolor skóry.

– Drogi Rodzicu! Jako zawodowy muzyk i pedagog z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu, zachęcam Cię abyś przyłączył się do grupy rodziców z całego świata, którzy świadomie wspomagają rozwój swoich dzieci. Nie od dziś wiadomo, a potwierdzają to wyniki badań naukowych, że wychowanie muzyczne wpływa niezwykle pozytywnie na rozwój osobowości dzieci i młodzieży.

Katarzyna Moczulski

Proponowane zajęcia:
Dzięcięco-młodzieżowy zespół wokalny – nauka piosenek i utworóww klasycznych oraz kształtowanie umiejętności pracy zespołowej. "Pomuzykuj ze mną" – zajęcia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Zabawy ruchowe z towarzyszeniem muzyki: śpiew, taneczne pląsy oraz gra na instrumentach perkusyjnych. Zajęcia grupowe.
Dodano: 4 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.