Najbezpieczniejsze gospodarstwo Dolnego Śląska

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny we Wrocławiu informuje, że w tegorocznej edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2012 bierze udział gospodarstwo Państwa Gabrieli i Krzysztofa Stachowiczów z Siedlca gm. Długołęka.

Państwo Stachowiczowie, zdobywając drugie miejsce w etapie regionalnym, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu o miano najbezpieczniejszego gospodarstwa na Dolnym Śląsku. Najbezpieczniejsze gospodarstwo z Dolnego Śląska poznamy pod koniec czerwca br. Do dolnośląskiego etapu, zakwalifikowało się dwanaście gospodarstw rolnych, z których jedno, najbezpieczniejsze weźmie udział w rywalizacji ogólnopolskiej. W ubiegłym roku w Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne pierwsze miejsce zdobyli Państwo Małgorzata i Henryk Fita z Kędzi gm. Żmigród pow. trzebnicki. Państwo Fitowie za zajęcie 1 miejsca w Polsce otrzymali ciągnik rolniczy ufundowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Dodano: 11 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.