„Nasza Wspólna Sprawa” ubolewa nad treścią swojego apelu

Na skutek postępowania karnego, które toczyło się przed Sądem Rejonowym w Oleśnicy Wydział II Karny, oskarżeni Panowie Kazimierz Pater, Leszek Pawlak i Zdzisław Pisarek, działający w imieniu stowarzyszenia „Nasza Wspólna Sprawa”, złożyli następujące oświadczenie:

"Kazimierz Pater, Leszek Pawlak, Zdzisław Pisarek w imieniu Zarządu Stowarzyszenia "Nasza Wspólna Sprawa" oświadczają, że w Apelu Naszej Wspólnej Sprawy w/s Studium opublikowanym w dniu 08 sierpnia 2013 zawarte są stwierdzenia niestosowne, zbyt daleko idące, zbyt pochopne, mogące być odebrane przez Wójta Gminy Długołęka jako obraźliwe, nad czym ubolewamy."

Postępowanie karne dotyczyło przestępstwa z art. 212 k.k. (zniesławienie).

Dodano: 18 grudnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.