Nie będzie likwidacji Urzędu Pocztowego w Kiełczowie

 

W dniu dzisiejszym, tj. 10 września 2014 r., do Urzędu Gminy wpłynęło pismo podpisane przez Zastępcę Dyrektora Regionu Sieci, p. Danutę Bogusławską z informacją o wstrzymaniu procesu likwidacji Filii Urzędu Pocztowego w Kiełczowie.
 
 

 

Jeszcze w sierpniu tego roku wystosowałam do zarządu Poczty Polskiej dwa pisma, w których zwróciłam się z prośbą o ponowne przeanalizowanie decyzji w sprawie likwidacji placówki. Niezależnie od pism, prowadzone były także ustne negocjacje z przedstawicielami Poczty Polskiej. Cieszę się, że mój apel spotkał się ze zrozumieniem, dzięki czemu mieszkańcy Kiełczowa będą mogli nadal korzystać z usług Urzędu Pocztowego.
 
Jednocześnie dziękuję mieszkańcom Kiełczowa za zaangażowanie w sprawie i wystosowanie własnej petycji społecznej do władz Poczty Polskiej. Dzięki wspólnym staraniom udało się uniknąć problemów z obsługą pocztową Kiełczowa.

Wójt Gminy Długołęka
 
Iwona Agnieszka Łebek

 

 

Dodano: 10 września, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.