Niezwykli goście z wizytą u Pani Wójt

Przed chwilą Urząd Gminy odwiedzili niezwykli goście. Grupa przedszkolaków z Długołęki złożyła wizytę wójtowi gminy Długołęka. Najpierw jednak dzieci wyraziły życzenie zwiedzenia urzędu. Pani sekretarz oprowadziła gości po wydziałach, jednak największą popularnością cieszył się wydział Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami. Zapewne ze względu na ogromna mapę gminy, na której dzieci wyszukiwały swoje miejscowości. Kolejnym etapem wycieczki było spotkanie z Panią wójt. Dzieci odwiedziły ją w gabinecie gdzie przechwalały się prezentami, jakie otrzymały dziś od Mikołaja. Okazało się, że dzieciom podobają się w urzędzie przede wszystkim winda i meble 🙂 Pani wójt miała dziś tez ważne zadanie, które przekazał jej sam Mikołaj. Rozdała wszystkim dzieciom mikołajkowe, słodkie prezenty. Wszyscy byliśmy zachwyceni tą szczególną wizytacją. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie maluchy!

Dodano: 6 grudnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.