Nowa ustawa śmieciowa

Drodzy mieszkańcy, w związku z licznymi pytaniami w sprawie ustawy śmieciowej, która zacznie obowiązywać od 1 lipca 2013 roku, postanowiliśmy stworzyć panel dyskusyjny, na którym będziecie mogli zadać pytania naszemu wydziałowi ochrony środowiska. W celu usprawnienia komunikacji, bardzo prosimy, by pytania dotyczyły jedynie ustawy śmieciowej i kwestii z nią związanych. Zapraszamy do dyskusji.

Przed zadaniem pytania, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat reformy gospodarki odpadami, które zamieszczone zostały w naszym Biuletynie Informacji Publicznej.

WAŻNE INFORMACJE!

Harmonogram wywozu odpadów selektywnie zebranych
Harmonogram wywozu odpadów zmieszanych
Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych
Jak segregować śmieci?

Cztery miesiące ustawy śmieciowej za nami – podsumowanie

Numer konta do opłat za wywóz śmieci

Dodano: 21 stycznia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.