Nowy numer „Gazety Gminy Długołęka”

 "Gazeta Gminy Długołęka" gotowa do pobrania, a w niej niespodzianka dla wszystkich panów. Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka przygotowaliśmy specjalny dodatek – podręczny terminarz najbliższych spotkań piłkarskich klubów z naszej gminy.  Co jeszcze w nowym numerze? Relacja z otwarcia pierwszego publicznego żłobka oraz nowego budynku przedszkola, wykaz planowanych inwestycji, pozyskanych środków zewnętrznych, a także wspomnienia z dożynek gminnych i otwarcia ścieżki biegowej. Znajdziecie w niej również harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych, a także wywiad z panią wójt nt. budowy nowych świetlic w naszej gminie. Życzymy miłej lektury.

Gazeta Gminy Długołęka

Skarb Każdego Kibica

Dodano: 27 września, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.