O finansach w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce serdecznie zaprasza na cykl spotkań pt. „O finansach w bibliotece”, które odbywać się będą w dniach 05 -09. 08. 2013 r. w GBP w Długołęce przy ul. Szkolnej 40 a, w godzinach od 10.00 do 13.00.

W kolejnych dniach poruszane będą zagadnienia dotyczące zarządzania budżetem domowym, bankowości elektronicznej, kredytów, lokat i kart płatniczych, polis ubezpieczeniowych oraz roli banku centralnego. W sposób szczególny zapraszamy osoby w wieku 50+ do których projekt jest adresowany, ale także wszystkich, którzy chcą poszerzyć lub usystematyzować swa wiedzę z dziedziny finansów.

Projekt „O finansach… w bibliotece – II edycja” jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Dodano: 5 sierpnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.