Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej już za nami. 17 października, w związku z tą uroczystością wójt gminy spotkał się z pracownikami naszych szkół. Chwila była wyjątkowa przede wszystkim dla pedagogów – był to bowiem moment, kiedy ich ciężka i wytrwała praca została doceniona przez dyrektorów szkół oraz władze gminy.

Pani wójt wręczyła wyróżnionym pracownikom dyplomy oraz kwiaty. Wcześniej jednak wyraziła swoją ogromną dumę i zadowolenie ze stanu szkolnictwa w całej gminie, podkreślając, że jest to zasługą w głównej mierze wspaniałej obsługi, wysokiej kompetencji pedagogów i dobrej kooperacji z władzami. Zaufanie do gminnych szkół wśród mieszkańców stale rośnie, co jest żywym dowodem na to, że nie odstępujemy poziomem ani jakością bazy np. od tych we Wrocławiu. Ogromne gratulacje złożone zostały również na ręce dyrektorów, którzy otrzymali szczególną nagrodę i wyróżnienie – medal Komisji Edukacji Narodowej. Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom gminnej oświaty mając nadzieję, że będą wciąż podwyższali poprzeczki i patrzyli w przyszłość realizując kolejne ambitne cele.

Dodano: 18 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.